Speedway Grand Prix – ale, że w Warszawie? – SmartMotion
Focus

Speedway Grand Prix – ale, że w Warszawie?

Speedway Grand Prix – ale, że w Warszawie?

 

Słyszysz żużel – myślisz Zielona Góra, Gorzów, Toruń, Leszno….

Słyszysz żużel – myślisz, na pewno nie w Warszawie

Słyszysz żużel – reagujesz, co? Żużel na Narodowym! Ktoś chyba oszalał…

Tak, oszalał Prezes Polskiego Związku Motorowego, Pan Andrzej Witkowski. PZM startując w konkursie do organizacji rundy Mistrzostwa Świata na Żużlu i składając „papiery” do FIM (Międzynarodowej Federacji Motocyklowej) zaproponował nasz nowy, czysty, piłkarski i największy w kraju Stadion Narodowy. PZM po wizytacji BSI dostało zielone światło i w 8 miesięcy przygotowywało w małym, zwartym, zdeterminowanym gronie rundę Mistrzostw Świata na Żużlu w Warszawie. Rok 2015, wielomiesięczna praca, promocja, nowość (w Polsce lubimy sportowy, niecodzienny powiew świeżości – wcale nie jesteśmy tacy konserwatywni) zaowocowała sprzedanymi 54tysiącami biletów w przeciągu 48 godzin.

 

Mamy 2020, czyli po raz szósty staniemy w niezmienionym zespole do organizacji rundy Mistrzostw Świata. Po raz kolejny ze stadionem wypełnionym po brzegi.

Jak to się odbywa niech zostanie naszym największym skarbem i tajemnicą, ale jestem bardzo dumna, że jestem w gronie ścisłych event managerów w „Centrum Dowodzenia”  SGP na Narodowym.

PZM i Ekstraligo – dziękuję Wam za to zaufanie, to właśnie ten „SGP na NARODOWYM” potwierdził, ze świat eventów, motoryzacji i pracy na adrenalinie jest moim powołaniem.

Kilka zdjęć z 6 lat pracy przy SGP Narodowym i mój making of z 2018 roku : ) -> by gimbal GOPRO https://vimeo.com/manage/269698242/general

 

 

Potrzebujesz wsparcia, pomysłu lub gotowego rozwiązania
z tematyki eventów?

Skontaktuj się z nami