Seefeld Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym – SmartMotion
Focus

Seefeld Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym

Seefeld, mała miejscowość zlokalizowana 20km od Austriackiego Innsbruka. Mekka sportów zimowych, malowniczy biegowych tras narciarskich i dwóch znakomitych skoczni narciarskich. Gdyby komuś było mało, po drugiej stronie Innsbruka zlokalizowana jest przepięknie położona duża skocznia narciarska w widokiem na całą dolinę – Bergisel!

 

Zawodnik siadający na belkę startową, nie wie czy skupić się na wykonaniu wyznaczonego zadania czy rozpływać się w tym co zapiera dech w piersiach.

W zimie 2019 miałam ogromną przyjemność zostać Kierownikiem Produkcji projektu Seefeld 2019. Na antenę TVP i TVP Sport produkowaliśmy sygnały ze skoków narciarskich oraz tras biegowych.  2 miesiące przygotowań  z Polski i 3 tygodnie w Austrii – tyle trwała nasza mistrzowska przygoda w 35 osobowym gronie specjalistów.

 

Zamawialiśmy sygnały z transmisji, wybieraliśmy konkurencje, ułożyliśmy całą logistykę wyjazdu, zabrania sprzętu, dobrania ludzi i zbudowaliśmy swoją małą bazę docelową w Austrii. Wielkie brawa dla technologa, kolegi Zbyszka. Połączyć to wszystko w całość i wysłać sygnałem do Polski, żeby było widać i słychać bez asynchronii nie było łatwo, specjalista specjalistów w swojej branży.

Centrum dowodzenia mieliśmy w Media Center Seefeld, studio pod skocznią, a hotel w Innsbruku – 40km rozrzutu między lokalizacjami.

Jak powiem, ze pół wyjazdu spędzaliśmy w samochodzie nie będzie wielką przesadą. Przy takich wyjazdach planowanie i pomysł jest kluczem do sukcesu. Nie ma możliwości zapomnieć o jakimś sprzęcie, źle rozplanować czas przygotowań i ilość osób zaangażowanych z projekt.

Seefeld 2019

Nie da się opisać w żadnych słowach jaki to było ważny, uczący, trudny, mobilizujący, pokorny projekt w mojej karierze. Delikatny moment rozluźnienia tematu nie miał prawda bytu. Wyjazdy zagranicę wymagają zorganizowanego i zgranego teamu, uważam, ze stanęliśmy na wysokości zadania i wykonaliśmy plan w 100%.

Potrzebujesz wsparcia, pomysłu lub gotowego rozwiązania
z tematyki eventów?

Skontaktuj się z nami